Відгуки про компанію "КАТРУСЯ" інтернет-магазин
- тетяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже вдячні за відгук. Користуйтесь в задоволення. Будем раді бачити ще. Мирного неба.
- Коментар продавця
- Осов'як І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купувала диван "Баварія" ну дуже сподобався. Дійсно класний диван, обслуговування на рівні, вічливі консультанти. Все гарно пояснили., швидко доставили. Щиро дякую Вам за вашу працю!Рекомендую!
- Коментар продавця
Безмежно вдячні за відгук. Дуже раді будем бачити Вас у колі наших постійних клієнтів. Мирного неба.
- Коментар продавця
- Ольга Х.
Дуже вдячні за якісно виконане замовлення, консультації, підтримку та терпіння. Час виконання замовлення від : перший раз подзвонили до привезли диван - 10 днів. Фабрика недовезла подушки, вислали через тиждень. Усі витрати по пересилці та накладному платежу сплатила фабрика. Консультанти самі дзвонили, питали, відповідали. Все супер-швидко, комфортно, відповідально. Всім рекомендую. Будемо замовляти ще. Нереальний результат в наш час.
- Коментар продавця
Дуже вдячні за Ваш відгук. З Вами було приємно працювати. Звертайтесь ще. Мирного неба.
- Коментар продавця
- Катерина Д.
- Людмила Р.
- Леся С.
Рекомендую продавця💛💙 Замовляла диван,дуже задоволена 🤩
- Коментар продавця
Дуже вдячні за відгук. Звертайтесь ще. Будемо раді допомогти. Мирного неба.
- Коментар продавця
- Наталия Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже вдячні за відгук. Користуйтесь в задоволення. Мирного неба.
- Коментар продавця
- Любов О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую до співпраці даний магазин. Все дуже оперативно, чітко та організовано.
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Звертайтесь ще. Мирного неба.
- Коментар продавця
- Татьяна Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую цей магазин. Диван перевершив очікування.
- Коментар продавця
Дуже вдячні за Ваш відгук. З задоволенням запрошуємо до кола наших постійних клієнтів. Мирного неба.
- Коментар продавця
- АлксандрУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Мирного неба.
- Коментар продавця
