Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Настільний футбол VENECIA
Настільний футбол VENECIA - це ексклюзивний ігровий стіл, виконаний з високоякісного акрилу, який стане справжньою окрасою вашого дому або офісу. Ідеальний вибір для любителів настільного футболу, які цінують стиль і якість. Прозора акрилова конструкція надає грі особливу легкість і витонченість, а також забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень. Настільний футбол VENECIA не тільки забезпечує захоплюючі матчі, але й служить стильним елементом інтер'єру. Підходить як для професійних гравців, так і для початківців. Насолоджуйтесь динамічними іграми з друзями та родиною з настільним футболом VENECIA!
Характеристики:
- Матеріал корпусу - акрил 18мм;
- Матеріал опор - акрил;
- Матеріал ігрового поля - акрил 18мм;
- Довжина ігрового столу - 144 см.;
- Ширина ігрового столу - 75 см.;
- Висота ігрового столу - 90 см.;
- Штанги (прути) - сталь хромована;
- Вага - 85 кг.;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | Пластик |
| Матеріал опор столу | Пластик |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1440 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 900 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 1405 мм |
| Ширина упакування | 765 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 68 500 ₴











