Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Настільний футбол BRISTOL
Настільний футбол BRISTOL - ідеальний спосіб для сім'ї та друзів провести час разом. Цей стіл з хромованими прутами та кольоровими футболістами. Футбол BRISTOL легко збирається, а регульовані опори ніг гарантують рівну ігрову поверхню. Настільний футбол BRISTOL містить усі аксесуари, необхідні для гри! Настільний футбол BRISTOL виготовлений з міцних матеріалів, що забезпечують довговічність та стійкість до зносу. Завдяки ергономічному дизайну, цей стіл пропонує комфортну гру для гравців будь-якого віку. Легкі у використанні ручки та гладка поверхня поля гарантують швидкі та захоплюючі матчі.
Характеристики:
- Матеріал - ударостійкий МДФ із графікою;
- Довжина ігрового столу - 142 см.;
- Ширина ігрового столу - 76 см.;
- Висота ігрового столу - 87 см.;
- Штанги (прути) - сталь хромована;
- М'ячі - діаметр 36 мм. - 2 шт.;
- Вага - 48 кг.;
- Гарантія - 24 місяці;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 48 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 1300 мм |
| Ширина упакування | 820 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 22 850 ₴






