
Настільний футбол Turin Аrtmann (Німеччина) 1400*700*860 мм
19 500 ₴
16 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1771
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Настільний футбол TURIN
Настільний футбол TURIN - ідеальний спосіб для сім'ї та друзів провести час разом. Цей стіл з хромованими прутами та кольоровими футболістами. Футбол TURIN легко збирається, а регульовані опори ніг гарантують рівну ігрову поверхню. Настільний футбол TURIN містить усі аксесуари, необхідні для гри! Настільний футбол TURIN виготовлений з міцних матеріалів, що забезпечують довговічність та стійкість до зносу. Завдяки ергономічному дизайну, цей стіл пропонує комфортну гру для гравців будь-якого віку. Легкі у використанні ручки та гладка поверхня поля гарантують швидкі та захоплюючі матчі.
Характеристики:
- Матеріал - ударостійкий МДФ із графікою;
- Довжина ігрового столу - 140 см.;
- Ширина ігрового столу - 70 см.;
- Висота ігрового столу - 86 см.;
- Штанги (прути) - діаметр 12,7 мм. - сталь хромована;
- М'ячі діаметр 34 мм. - 2 шт.;
- Вага - 49,5 кг.;
- Гарантія - 24 місяці;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 49.5 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 1520 мм |
| Ширина упакування | 840 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 16 500 ₴


