Топ
-22%

Ігровий стіл-трансформер Combo 3 в 1 Аrtmann (Німеччина) 1070*580*830 мм
13 600 ₴
10 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2921
+380 (99) 488-90-94
Відділ продажу- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Ігровий стіл-трансформер 3 в 1 COMBO
Стіл-трансформер Palermo складається з трьох захоплюючих ігор:
- Настільний футбол - м'ячики - 2 шт.;
- Аерохокей - шайби - 2 шт., біти - 2 шт.;
- Більярд - кий - 2 шт., кулі діаметр 31.2 мм., трикутник, крейда, щітка;
Характеристики:
- Довжина ігрового поля - 107 см.;
- Ширина ігрового поля - 58 см.;
- Висота ігрового поля - 83 см.;
- Матеріал - ударостійкий MDF;
- Вага - 25 кг.;
- Виробник - ARTMANN (Німеччина);
- Гарантія - 24 місяці;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1070 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 830 мм |
| Вага | 25 кг |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
| Крейда | 2 шт. |
| Щітка для чищення сукна | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 1100 мм |
| Ширина упакування | 650 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 600 ₴




