Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Лава-трансформер Гетьман
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно посадити, то наша лава-трансформер саме для Вас.
Розміри в розкладеному вигляді:
- Довжина - 2400-3600 мм;
- Ширина - 400 мм;
- Висота - 460 мм;
Розміри в складеному вигляді вигляді:
- Довжина - 650 мм;
- Ширина - 400 мм;
- Висота - 460 мм;
Ніша для зберігання вставок;
Рівномірне навантаження на лавку трансформер до 700 кг;
Доставка на вантажне відділення Нової пошти згідно тарифів перевізника.
Більш детальну інформацію щодо розмірів, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 6 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 180 ₴











