
Диван компактний Юніор 142 х 80 см розкладний, диван-ліжко для щоденного сну, 2-місний, недорогий, рогожка, беррі
12 370 ₴
9 370 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Диван прямий Юніор — компактний диван-ліжко для маленької квартири
💥 Чому його обирають:
Юніор — це ідеальний бюджетний диван для маленького простору, коли важливий кожен сантиметр.
✔ Дуже компактний (142×80 см);
✔ Повноцінне спальне місце (120×192 см);
✔ Один із найдоступніших у своєму сегменті;
✔ Ідеально для маленької кімнати або кухні;
🛏️ Реально можна спати:
- Повноцінне спальне місце;
- Підходить для щоденного використання;
- Рівна поверхня для сну;
👉 Це не просто “маленький диван”, а повноцінний диван-ліжко
🔄 Простий механізм:
- Легко розкладається вперед;
- Підходить для щоденного використання;
- Надійна конструкція;
📦 Практичність:
- Компактний — ідеально для малогабаритних квартир;
- Простий у догляді;
- Зносостійка тканина;
- Легкий і зручний у використанні;
📏 Габаритні розміри:
- Довжина дивану - 142 см.;
- Глибина дивану - 80 см.;
📏 Розміри спального місця:
- Довжина спального місця - 192 см.;
- Ширина спального місця - 120 см.;
⚡ Особливості:
- зручний та функціональний дизайн;
- перевірений механізм трансформації "алеко";
- повноцінне спальне місце;
- найзручніший варіант для підлітків;
- передбачена ніша внизу дивану, як додаткове місце зберігання;
🎯 Кому підійде:
✔ Для маленької квартири;
✔ Для кухні;
✔ Для орендного житла;
✔ Для дачі;
✔ Як бюджетний диван для сну;
👉 Якщо потрібно щось компактне, недороге і щоб можна було спати — Юніор один із найкращих варіантів у бюджетному сегменті.
🚚 Адресна доставка в будь-який населений пункт України.
📲 Більш детальну інформацію щодо тканин, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
🔑 диван компактний розкладний, диван маленький купити, диван для маленької кімнати, диван-ліжко компактний, диван недорогий, диван для кухні розкладний, маленький диван для сну
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Бузковий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 142 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Підлокітник | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вишукане місце | Так |
| Підлокотники | Так |
- Ціна: 9 370 ₴










