
Диван єврокнижка прямий Осака 237*105 см, для щоденного сну, велюр антикіготь антивандальний, морська хвиля
20 665 ₴
17 665 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Диван прямий Осака поєднує стильний дизайн з високою функціональністю. Глибокі кольори оббивки додають елегантності та універсальності приміщенню. Вони дозволяють дивану бути незамінною окрасою будь-якого інтер'єру. Дерев'яні підлокітники створюють контраст текстур і додають естетичної привабливості. Особливістю цієї моделі є дерев'яні накладки у тон підлокітникам, які роблять диван по сучасному вишуканим
Габаритні розміри:
- Довжина дивану - 237 см.;
- Глибина дивану - 105 см.;
Розміри спального місця:
- Довжина спального місця - 195 см.;
- Ширина спального місця - 152 см.;⠀
Особливості дивану:
- високоеластичний пінополіуретан;
- підсилений пружинний блок з робочим навантаженням до 120 кг. на одне спальне місце;
- механізм «єврокнижка» - зручний (є ручки на спинці), надійний, простий у використанні;
Великий вибір тканини та кольорів.
Адресна доставка в будь-який населений пункт України.
Більш детальну інформацію щодо тканин, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 5 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Властивості тканини | Антикіготь, Водовідштовхувальна, Easy clean |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 237 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 152 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ЛДСП, ДСП |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пружинний блок, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | холофайбер, синтепон |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Функція релакс | Немає |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вишукане місце | Так |
| Підлокотники | Так |
- Ціна: 17 665 ₴










