
Диван прямий розкладний Арден 225*98 см єврокнижка для щоденного сну замша антикіготь сірий
17 875 ₴
14 875 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Диван прямий розкладний Арден 225*98 см єврокнижка для щоденного сну замша антикіготь сірий»
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Диван прямий Арден
Стильний і практичний диван Aрдeн з механізмом єврокнижка — ідеальне рішення для вітальні або щоденного використання. Легко розкладається в повноцінне спальне місце й обладнаний місткою нішею для білизни. Диван Aрдeн — це універсальне рішення для дому, що поєднує комфорт, сучасний дизайн і функціональність. Завдяки механізму трансформації «єврокнижка» диван легко перетворюється на просторе спальне місце розміром 145×195 см, що підходить для щоденного відпочинку. Каркас виготовлений із міцних матеріалів, що забезпечують надійність конструкції, а наповнення створює комфорт як для сидіння, так і для сну. Оббивка практична в догляді та гармонійно вписується в будь-який інтер'єр — від мінімалізму до скандинавського стилю. Додатковою перевагою є місткий ящик для зберігання білизни, який дає змогу економити простір у квартирі.
Габаритні розміри:
- Довжина дивана - 225 см;
- Глибина дивана - 98 см;
Розміри спального місця:
- Довжина спального місця - 195 см;
- Ширина спального місця - 145 см;
Диван чудово підійде для:
- щоденного сну;
- вітальні або студії;
- невеликих квартир;
- оренди житла;
Широкий вибір тканин і кольорів.
Адресна доставка в будь-який населений пункт України.
Більш детальну інформацію щодо тканин, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Штучна замша |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Властивості тканини | Антикіготь, Водовідштовхувальна, Easy clean |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Каркас дивану | натуральне дерево, дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пружинний блок, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вишукане місце | Так |
| Підлокотники | Так |
- Ціна: 14 875 ₴










