
Диван прямий Монтеро 212*103 см (стандарт) рогожка бежевий з коричневим
22 760 ₴
19 760 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 444 450 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Диван прямий Монтеро 212*103 см (стандарт) рогожка бежевий з коричневим»
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Прямий тримісний диван Монтеро — поєднання стилю, зручності та довговічності. Фігурні підлокітники із темного дерева надають дивану елегантності та витонченості. Завдяки посиленому пружинному блоку та пінополіуретану з підвищеною щільністю, цей диван забезпечує неперевершений комфорт. Зручний механізм "єврокнижка" швидко перетворює диван на двоспальне ліжко. Ніша для зберігання постільних речей забезпечує додаткову практичність.
Габаритні розміри:
- Довжина дивану - 212 см.;
- Глибина дивану - 103 см.;
Розміри спального місця:
- Довжина спального місця - 194 см.;
- Ширина спального місця - 150 см.;
Особливості:
- посилений пружинний блок;
- пінополіуретан з підвищеною щільністю;
- виготовлений із дерева міцний дерев'яний каркас;
- гіпоалергенна тканина, що блокує неприємні запахи;
- відмінно зберігає зовнішній вигляд;
- ніша з ЛДСП для зберігання речей;
- максимальне навантаження на одне спальне місце до 120 кг;
- витончені дерев’яні підлокітники.
Великий вибір тканин та кольорів.
Адресна доставка в будь-який населений пункт України.
Більш детальну інформацію щодо тканин, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 212 см |
| Глибина | 103 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 77 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 194 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ЛДСП |
| Підстава спального місця | фанера, меблевий щит |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пружинний блок, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | холофайбер, синтепон |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вишукане місце | Так |
| Підлокотники | Так |
- Ціна: 19 760 ₴











