Топ
-35%

Аерохокей настільний складаний Alaska Artmann 1070*530*760 мм
8 500 ₴
5 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3123
+380 (99) 488-90-94
Відділ продажу- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Аерохокей складаний Alaska 107*53*76 см
Аерохокей Alaska 107*53*76 см - відмінна розвага вдома або на дачі, а також чудова ідея для подарунка для дорослих та дітей. При оптимальних розмірах цей стіл має перевагу за рахунок складаної конструкції. Стіл простий у складанні, що дозволить його зручно переміщати та перевозити. Вирізняється також стійкістю за рахунок посиленої конструкції рами.
Характеристики:
- Довжина ігрового столу - 107 см.;
- Ширина ігрового столу - 53 см.;
- Висота ігрового столу - 76 см.;
- Шайба - 2 шт.;
- Біта - 2 шт.;
- Шнур - 1.72 м.;
- Матеріал столу - МДФ;
- Зовнішня поверхня - ПВХ-плівка;
- Вага - 11 кг.;
- Оснащений електронним лічильником голів;
- Працює від мережі (є компресор) + 2 батарейки ААА (в комплект не входять);
- Гарантія - 24 місяці;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аерохокей |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1070 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 11 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 1110 мм |
| Ширина упакування | 580 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴







