Топ
-58%

Аерохокей настільний дитячий Ice Magic Max Artmann 680*370*150 мм
5 200 ₴
2 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3124
+380 (99) 488-90-94
Відділ продажу- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Аерохокей Ice Magic Max 68*37*15 см.
Аерохокей дитячий Ice Magic Max - емоційна, захоплююча гра, яка проходить на великих швидкостях. Відчуйте звуки та атмосферу знаменитої та популярної гри! Дитячий аерохокей Ice Magic Max розміром 68*37*15 см. - компактна настільна модель. Яскравий дизайн приверне увагу не лише дітей, а й дорослих, а також стане чудовою нагодою зібратися з друзями чи родиною.
Характеристики:
- Довжина ігрового столу - 68 см.;
- Ширина ігрового столу - 37 см.;
- Висота ігрового столу - 15 см.;
- Шайба - 40 мм. - 2 шт.;
- Біта - 54 мм. - 2 шт.;
- Вага - 4 кг.;
- Оснащений механічним лічильником голів;
- Працює від батарейок: тип ААА (в комплект не входять) - 6 шт.;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аерохокей |
| Вікова група | Без обмежень |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 4 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 720 мм |
| Ширина упакування | 410 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴






