Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Настільний футбол Bristol має привабливий дизайн ігрового столу, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кімнати. Оптимальні розміри столу дозволять насолоджуватися захоплюючою грою. Ігровий стіл виготовлений з високоякісних матеріалів, стійких навіть при найактивніших іграх.
Характеристики:
-
Довжина ігрового столу - 60 см.;
-
Ширина ігрового столу - 34 см.;
-
Висота ігрового столу - 10 см.;
- М'ячі діаметр 27 мм. - 2 шт.;
- Вага - 3.2 кг.;
- Гарантія - 24 місяці;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Діаметр кулі | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Ширина упакування | 370 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴







