
Крісло керівника Емір (преміум) натуральна шкіра зелене
24 300 ₴
21 870 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Крісло керівника Емір відноситься до серії крісел преміум класу. Воно виготовляється з натуральних матеріалів - масиву дерева і натуральної шкіри. Директорське крісло Емір оснащене багатофункціональним механізмом мультиблок. Газліфт крісла дозволяє відрегулювати висоту сидіння відносно підлоги. Виходячи із своєї ваги за допомогою регулювального гвинта можна відрегулювати жорсткість гойдання крісла. Зручна функція фіксації нахилу крісла дозволяє вибрати оптимально зручне положення за робочим столом. Підлокітники крісла Емір виготовлені з масиву дерева з шкіряною вставкою та мають темно-вишневий колір. Хрестовина крісла має посилений металевий каркас з декоративними накладками з масиву дерева. На кріслі є валик під шийний відділ хребта, вигин під поперековий відділ. На сидінні та спинці крісла Емір знаходяться вставки з перфорованої шкіри, які пропускають повітря і створюють комфорт при роботі в кріслі у літній період.
Характеристики крісла:
- Висота крісла в нижньому положенні – 122 см.;
- Висота крісла у верхньому положенні – 128 см.;
- Висота сидіння в нижньому положенні – 50 см.;
- Висота сидіння у верхньому положенні – 56 см.;
- Ширина сидіння – 52 см.;
- Глибина сидіння – 50 см.;
- Ширина крісла з підлокітниками – 67 см.;
- Механізм хитання крісла - мультиблок (4 положення);
- Регулювання висоти сидіння – газліфт;
- Колір дерева - палісандр;
- Колір шкіри - зелений, чорний;
- Матеріал - натуральне дерево, натуральна шкіра люкс;
Більш детальну інформацію щодо наявності крісла та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Основа крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип комплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Анатомічні властивості | Да |
| Наявність спинки | Да |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 122 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 50 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | натуральне дерево, метал |
| Підлокотник | дерево |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Да |
| Тип механізму | Multi-block |
| Механізм гойдання | Да |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголівник | Да |
| Комплектація підлокітниками | Да |
- Ціна: 21 870 ₴









