Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Вігвам будиночок
Габаритні розміри:
- Вігвам: довжина - 110 см., ширина - 110 см., висота - 155 см.;
- Подушка велика - 40*40 см.;
- Подушка мала - 20*20 см.;
Матеріал: бязь, сатин, дерево.
У комплекті:
- Вігвам - 1 шт.;
- М'який мат - 1 шт.;
- Подушка велика - 40*40 см. - 1 шт.;
- Подушка мала - 20*20 см. - 1 шт.;
Вігвам ігровий для дітей виконує функцію ігрового будиночка, виконаний в стилі індіанського розбірного намета з жердинами, укомплектований м'яким матом і двома подушками. Стінки намета виконані з тканини Сатин Люкс. Вхідні двері в вигляді розкривних шторок. Конструкція легко встановлюється і збирається. Вігвам будиночок буде чудовим подарунком малюкам, які мріють про власний ігровий будиночок, в якому він буде весело проводити час в будь-яку погоду, займатися улюбленими іграми, проявляти свої таланти і швидко привчатися до самостійності.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вігвам |
| Розміщення | У приміщенні |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 980 ₴



