Топ

Дитячий ігровий розвивальний килимок Топітоп 2000*1300*30 мм
7 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0026
+380 (99) 488-90-94
Відділ продажу- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Ігровий килимок Топітоп
Склад набору:
- Мат з липучками - 200*130*3 см. - 1 шт.;
- Пігулки - 30*30*10 см. - 12 шт.;
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр/м2 / ПВХ (під замовлення), поролон 45 кг/м3;
Особливості: в комплекті пігулки - 12 шт., геометричні фігури аплікація, між собою з'єднується ПВХ, має знімний чохол, легко миється і чиститься.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 13 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴








