
М'який модульний конструктор Пірамідка 6 елементів 720*720*920 мм
7 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0529
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Пірамідка модульна
Розміри:
- Довжина - 72 см.;
- Ширина - 72 см.;
- Висота - 92 см
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр/м2 / ПВХ (під замовлення), поролон 45 кг/м3;
Опис: м'яке модульне втілення відомого дитячого ігрового тренажера. Великі м'які деталі привносять особливе тактильне відчуття, стимулюють розвиток великої моторики, логіки.
Застосування: призначені для дитячих ігрових кімнат родинної злагоди і суспільного типу. Це - дитячі навчальні установи (сади, розвиваючі студії, гуртки, заняття), і розважальні комплекси в великих торгових центрах.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Нестандартна |
| Додаткові елементи | Так |
| Кількість елементів | 6 шт. |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 920 мм |
- Ціна: 7 910 ₴




