
Диван прямий розкладний Лукас 190*98 см зі спальним місцем недорого рогожка сірий
11 390 ₴
8 390 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Диван прямий розкладний Лукас 190*98 см зі спальним місцем недорого рогожка сірий»
Диван прямий Лукас
Модель поєднує в собі стиль, функціональність та комфорт. Модель без підлокітників. Його механізм трансформації — книжка, що робить його використання легким і зручним. Велика ніша для зберігання різних речей, дозволяє зберігати все організовано та зручно. Попри свої невеликі габарити, цей диван може похвалитися просторим спальним місцем, що забезпечує комфортний сон для вас або ваших гостей. З трьома сидячими місцями, диван Лукас підходить для затишних сімейних вечорів або зустрічей з друзями. Відсутність підлокітників є особливою рисою та перевагою, що зберігає додатковий корисний простір у кімнаті, та дозволяє ставити диван в притул до інших меблів.
📐 Габаритні розміри:
- Довжина дивану - 190 см.;
- Глибина дивану - 98 см.;
📐 Розміри спального місця:
- Довжина спального місця - 190 см.;
- Ширина спального місця - 120 см.;
💎 Основні переваги:
✔️ Компактний розмір — підходить навіть для невеликих кімнат;
✔️ Розкладний механізм — швидко перетворюється на ліжко;
✔️ Є спальне місце для 1–2 осіб;
✔️ Ніша для білизни — зручно зберігати речі;
✔️ Доступна ціна — один із найкращих варіантів у бюджетному сегменті;
✔️ Зносостійка тканина (рогожка / велюр, антикоготь);
📌 Чому варто купити саме цей диван:
Диван Лукас — це:
- просте і надійне рішення “на кожен день”;
- ідеальний варіант, якщо бюджет обмежений;
- хороший вибір для орендного житла або дачі;
🎯 Для кого підійде:
✔️ Для маленької квартири або студії;
✔️ Для вітальні;
✔️ Для здачі в оренду;
✔️ Для тимчасового спального місця;
Великий вибір тканин та кольорів.
Адресна доставка в будь-який населений пункт України.
Більш детальну інформацію щодо тканин, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пружинний блок, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вишукане місце | Так |
| Підлокотники | Ні |
- Ціна: 8 390 ₴









