Топ
-29%

Настільний футбол Real Аrtmann (Німеччина) 1210*610*790 мм
10 200 ₴
7 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1773
+380 (99) 488-90-94
Відділ продажу- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Настільний футбол REAL
Настільний футбол Artmann REAL з ламінованого і вологостійкого МДФ, виглядає стильно і благородно. Долоні при прокручуванні рукояток не обертаються. Знизу ніжки посилені сталевий поперечиною, вони і відповідають за ефективність і стійкість столу під час інтенсивних ігор. Матеріалом настільної гри виступає щільний МДФ, який посилений ударопрочной плівкою, стійкий до подряпин, тріщин, потертостей.
Футболісти виготовлені з щільного пластику, а металеві важелі оснащені гумовими ручками. Стіл комплектується інструментом для збирання, кульками для ігор, лічильником. Настільний футбол знімає стрес, затягує і захоплює.
Характеристики:
-
Довжина ігрового столу - 121 см.;
-
Ширина ігрового столу - 61 см.;
-
Висота ігрового столу - 79 см.;
- Штанги (прути) діаметр 12,7 мм. - сталь хромована;
- М'ячі діаметр 34 мм. - 2 шт.;
- Вага - 23 кг.;
- Гарантія - 24 місяці;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Діаметр кулі | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 790 мм |
| Вага | 23 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 1320 мм |
| Ширина упакування | 700 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴









