
Настільний футбол Valencia Аrtmann (Німеччина) 1400*750*890 мм
21 980 ₴
18 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1369
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Настільний футбол VALENCIA
Настільний футбол Valencia виробництва фірми Artmann відрізняється від схожих футболів товщиною каркаса 30 мм. і товщиною ніг 35 мм., а також є дві додаткові поперечини між ногами 12 мм. і труба хромована діаметром 50 мм., що надає конструкції футболу максимальну жорсткість і здатність витримувати високі механічні навантаження, тому що у футбол грають чотири людини. Каркас затягнутий ударостійкою плівкою в заводських умовах, тому на поверхні немає повітряних бульбашок під плівкою, що продовжує термін експлуатації настільного футболу Валенсія. Поле виготовлене з МДФ товщиною 9 мм. і затягнуте ударостійкою плівкою з накресленим футбольним полем, а також має спеціальні ребра жорсткості.
Характеристики:
- Довжина ігрового столу - 140 см.;
- Ширина ігрового столу - 75 см.;
- Висота ігрового столу - 89 см.;
- Ігрове поле - MDF 9 мм.;
- Каракас - MDF товщина 30 мм.;
- Ноги - MDF 150*36 мм./100*36 мм. з поперечиною;
- Прути - діаметр 15.8 мм - сталь хромована;
- М'ячі - діаметр 36 мм. - 4 шт.;
- Підшипник - зносостійкий, ударостійкий;
- Вага: 58 кг.;
- Виробник: ARTMANN (Німеччина);
- Гарантія: 24 місяці;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Кількість куль в комплекті | 4 шт. |
| Діаметр кулі | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 890 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 1460 мм |
| Ширина упакування | 790 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 18 980 ₴








