Топ
-29%

Настільний футбол MLS Аrtmann (Німеччина) 1210*610*790 мм
10 500 ₴
7 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1587
+380 (99) 488-90-94
Відділ продажу- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Настільний футбол MLS
Настільний футбол MLS - ідеальний спосіб для сім'ї та друзів провести час разом. Цей стіл з хромованими прутами та кольоровими футболістами. Футбол MLS легко збирається, а регульовані опори ніг гарантують рівну ігрову поверхню. Настільний футбол MLS містить усі аксесуари, необхідні для гри!
Характеристики:
- Матеріал - ударостійкий МДФ із графікою;
- Довжина ігрового столу - 121 см.;
- Ширина ігрового столу - 61 см.;
- Висота ігрового столу - 79 см.;
- Штанги (прути) - діаметр 12,7 мм. - сталь хромована;
- М'ячі діаметр 34 мм. - 2 шт.;
- Вага - 24 кг.;
- Гарантія - 24 місяці;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 790 мм |
| Вага | 24 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 1270 мм |
| Ширина упакування | 640 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴







