Лідер продажу

Поролонові кубики білі для ігрових кімнат
- 15-15 см - 50 грн.;
- 20-20 см - 110 грн.;
- 30-30 см - 440 грн.;
Ціна вказана за 1 кубик
Доступні розміри:
- 30-30 см - Мінімальне замовлення від 30 шт.;
- 20-20 см - Мінімальне замовлення від 80 шт.;
- 15-15 см - Мінімальне замовлення від 130 шт.;
Колір: білий;
Де використовувати поролонові кубики?
- Стрибкові поролонові ями в батутних центрах;
- Ями з кубиками для різних квест-заходів;
- М'який кубик з поролону можна використовувати також для дитячої гри;
- Розмір кубика дозволить Вашій дитині на ньому сидіти і його можна використовувати як пуф.
- Якщо придбати кілька кубиків, у малюка з'явиться можливість побудувати з них будинок, спорудити вежу або змайструвати столик.
Особливості: виготовлені з високоякісного меблевого поролону. Відпускаються без чохла.
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Білий |
| Форма | Куб |
| Додаткові елементи | Так |
| Кількість елементів | 130 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 50 ₴



