
Набір кубиків Маленький геній різнокольорові 20*20*20 см 22 елементи
11 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0377
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Набір кубиків Маленький геній
Склад набору: 22 елемента
- Кубики з літерами - 20*20*20 см - 12 шт.;
- Кубики з цифрами - 20*20*20 см - 10 шт.;
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр/м2 / ПВХ (під замовлення), поролон 45 кг/м3;
Опис: набір представлений м'якими кубиками для ігор і розвитку дітей. Завдані аплікаційні зображення сприяють вивченню букв і цифр, читання по складах простих слів і словосполучень, освоєння простих математичних дій (додавання, віднімання). Крім того, кубики використовуються в якості м'якого модульного конструктора. Разом з дорослими або самостійно малюкові пропонується побудувати вежі, тунелі, будинки. Модулі легкі, зручні в перенесенні, укладанні, кидках. Вони безпечні, в використанні і мають тривалий термін експлуатації. У стінах дитячих навчальних закладів дошкільного та молодшого шкільного типу використовуються для різних дидактичних ігор. Під час занять об'ємні куби використовуються і в якості пуфів, на яких діти можуть розташуватися навколо вихователя або вчителя.
Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвивальних установах дошкільного та молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом навчальних і розважальних ігор. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і поєднання кольорів створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 22 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Наповнювач | поролон 45 кг/м3 |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 11 120 ₴





