Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Модульний дитячий тир Море
Габаритні розміри:
- Довжина - 150 см.;
- Глибина - 50 см.;
- Висота - 120 см.;
- Товщина стінки тиру - 10 см.;
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр./кв.м. / ПВХ (під замовлення), ППЕ, поролон 45 кг/м3;
Опис: Виріб призначений для розробки вестибулярного апарату, розвитку влучності, точності рухів. Являє собою ігровий модуль з отворами для закидання м'ячиків. Перед стінкою тиру передбачений невеликий огороджений простір за типом сухого басейну, куди потрапляють м'ячі, які не долетіли в ціль. За ним - спеціальна сітка для м'ячів. Використовувати моделі даної серії можна одному або декільком дітям для проведення ігор в дитячому садку або в домашніх умовах. Модульний тир дозволяє малятам освоювати поняття конкурсів, перемог, духу суперництва.
Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом навчальних і розважальних. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і поєднання кольорів створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Нестандартна |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Товщина стінки | 100 мм |
- Ціна: 12 380 ₴




