Мінімальне замовлення - 1 шт.;
М'який будиночок Космос
Габаритні розміри:
- Довжина - 100 см.;
- Ширина - 100 см.;
- Висота - 140 см.;
- Товщина стінки - 10 см.;
Матеріал: Будиночок весь – поролон, Дах – поролон + ППЕ (поролон 5 см + ППЕ 5 см), загальна товщина всіх стінок – 10 см;
М'який модульний будиночок - це ігровий простір для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Виріб складається з окремих матів, скріплених за допомогою стійких липучок. Вікна та двері в конструкції знімні. Дитина може виймати або вставляти, заповнюючи ніші, як сортер або пазли. Декорування моделей виконано барвистими ілюстраціями, фрагментами з мультфільмів, казок тощо. Такі будиночки викликають позитивні емоції. Вони створюють ефект захищеності, затишку. Вироби стають місцем сюжетно-рольових ігор в дитячому садку (дочки-матері, хованки, теремок і ін.). М'які стінки захищають активних малюків від саден, ударів і поштовхів. Усередині зручно стрибати, сидіти, стояти, пересуватися, розкладати іграшки. Також м'який модульний будиночок зручний в зберіганні. Він легко розкладається на окремі мати, які можна використовувати і в якості м'якої підлоги, сидушки, великого ігрового простору на підлозі.
Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрах, в розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики, правил композиційної збірки. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом навчальних і розважальних ігор. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і поєднання кольорів створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поролон + ППЕ |
- Ціна: 17 980 ₴




