Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Модуль гірка-сходи Рибка
Габаритні розміри:
- Довжина - 200 см.;
- Ширина - 90 см.;
- Висота - 80 см.;
- Товщина бортика - 10 см.;
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр./кв.м. / ПВХ (під замовлення), поролон 45 кг/м3;
Види використання: використовується як окремий елемент, так і для сухого басейну.
Особливості: м'який, компактний, має знімний чохол, легко миється і чиститься.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Нестандартна |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 800 мм |
| Об`єм | 0.8 м³ |
| Товщина стінки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | поролон 45 кг/м3 |
| Декорування | З аплікацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 100 ₴








