Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Циліндр глухий діаметр 20-30 см
- Циліндр глухий 20 см - 1590 грн.;
- Циліндр глухий 30 см - 1690 грн.;
Габаритні розміри:
- Довжина - 90 см.;
- Діаметр - 20-30 см.;
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр./кв.м. / ПВХ (під замовлення), поролон 45 кг/м3;
Опис: являє собою м'який ігровий циліндр, призначений для активних ігор дитини. Виріб легко поєднується з іншими модульними конструкціями, тому часто купується з метою доповнення м'яких ігрових наборів.
Застосування: купується для домашніх ігрових кімнат і зали розважальних центрів, в розвиваючі установи дошкільного та молодшого шкільного віку, спортивні гуртки та секції. Призначений для фізичного розвитку дітей. Сприяє формуванню міцного і стійкого вестибулярного апарату, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 3 років.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Циліндрична |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | поролон 45 кг/м3 |
- Ціна: 1 590 ₴



