Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Різнокольорова Гусінь
Габаритні розміри:
- довжина - 122 см.;
- ширина - 20 см.;
- висота - 20 см.;
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр./кв.м. / ПВХ (під замовлення), поролон 45 щільність.
Застосування: для ігри, для розвитку, для навчання;
Особливості - яскравий, легкий, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, легко миється і чиститься, зручна ручка для перенесення, аплікація, дітям від 9 місяців.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Змінний чохол | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Шкірзамінник |
| Наповнювач | Поролон |
| Декорування | Різнокольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴




