Брифінг-приставка Antares-BT розроблена та виготовлена спеціально як приставний стіл для столу керівника АНТАРЕС. Торець стільниці точно повторює радіус вигину стільниці основного столу. Розмір приставки невеликий, але достатній для розміщення двох співрозмовників. Зовнішній вигляд столу задовольнить найвибагливішого покупця, адже всі комплектуючі вироби виготовлені з високоякісних матеріалів - дерева, МДФ, шпону прикореневого зрізу тику.
Розмір: 750 х 700/600 х 760
Колір: радика (М20)
Матеріал: МДФ, шпон, дерево
Покриття: Шпон
Товщина стільниці: 65 мм
Товщина каркасів: 19 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Тип меблів | приставка до стола |
| Тип столу | прямий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ шпонований |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма столу | Прямокутний |
| Довжина приставки | 75 см |
| Глибина приставки | 70 см |
| Висота приставки | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴


