Стінка шаф YCB501B для обладнання кабінетів серії МХ.
Розмір:1480 х 420 х 1626
Колір: палісандр
Матеріал: МДФ, дерево, шпон, скло
Покриття: Шпон
Товщина топа: 25 мм
Товщина каркасів: 19 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мебели | Шафа для документів |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ шпонований |
| Фасади | МДФ шпонований |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 148 см |
| Глибина шафи | 42 см |
| Висота шафи | 163 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 041 ₴


