Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Модуль-гойдалка Тигр
Габаритні розміри:
- Довжина - 120 см.;
- Глибина - 30 см.;
- Висота - 60 см.;
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр./кв.м. / ПВХ (під замовлення), поролон 45 кг/м3, аплікаційний малюнок.
Опис: гойдалка призначена для дітей від 1,5 до 4 років. Передбачає одну дитину, за умови допомоги батьків в розгойдуванні конструкції або самостійного коливання. Щільна набивка виключає провалювання, а невелика висота гарантує безпечний спуск з виробу. Яскраві аплікації на фронтальній частині привертають увагу, сприяють вивченню кольорів. Легкі стрибки на каталці тренують вестибулярний апарат, зміцнюють м'язи ніг, що особливо важливо для дітей, які починають ходити.
Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики, правил композиційної збірки. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом навчальних і розважальних ігор. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і поєднання кольорів створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшка-гойдалка |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Наповнювач | поролон 45 кг/м3 |
- Ціна: 3 960 ₴





