
М'який модульний набір Кубики різнокольорові 30*30*30 см 6 елементів
4 110 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0172
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Модульний набір Кубики
Склад модульного набору: кубики - 6 шт.;
Габаритні розміри:
- Довжина - 30 см.;
- Ширина - 30 см.;
- Висота - 30 см.;
Матеріал: шкірозамінник щільність 350 гр/м2 / ПВХ (під замовлення), поролон 45 кг/м3;
Застосування: встановлюють в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики, правил композиційної збірки. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом навчальних і розважальних ігор. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і поєднання кольорів створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців;
Більш детальну інформацію щодо наявності та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Куб |
| Додаткові елементи | Так |
| Кількість елементів | 6 шт. |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Змінний чохол | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | поролон 45 кг/м3 |
- Ціна: 4 110 ₴








