Топ

Пуф-трансформер Гетьман Квадро 5 в 1 (люкс) велюр антикіготь
2 790 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 444 444 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 488-90-94
Відділ продажу- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Пуф-трансформер Гетьман Квадро 5 в 1
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно посадити, то наш пуф-трансформер 5 в 1 саме для Вас! Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, що складаються всього в один куб.
Характеристики пуфа:
- Довжина - 480 мм;
- Ширина - 480 мм;
- Висота - 450 мм;
- Вага - 17,5 кг;
Особливості:
- Пуф-трансформер Гетьман Квадро складається з 5-ти повноцінних стільців, які трансформуються в один пуфик;
- Каркас стільців виготовлений з міцної сталевої труби перетином 15*15*1,2 мм. Каркас забарвлений ударостійкою фарбою;
- Пуф-трансформер Гетьман Квадро прошитий декоративним дизайнерським швом;
- Оббивку сидіння підбираємо індивідуально по Вашим замовленням. Великий вибір тканин;
- Прогумовані колеса, які не шкодять поверхні;
- Пуф-трансформер Гетьман Квадро витримує навантаження до 150 кг. на кожен стілець;
Доставка на вантажне відділення Нової пошти згідно тарифів перевізника.
Більш детальну інформацію щодо розмірів, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 17.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴










