Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Стіл-трансформер "Токіо" - дуже зручний та функціональний предмет інтер'єру. Стіл виготовлений з високоякісної ЛДСП і має унікальну систему трансформації.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал - ламінована ДСП.;
- Форма стільниці - прямокутник;
- Висота - 750 мм.;
- Довжина в складеному вигляді - 140 мм.;
- Ширина - 600 мм.;
- Довжина в розкладеному вигляді - 1200 мм.;
Вага - 29 кг.
ЛДСП - виготовлена в Швейцарії;
Механізм разкладання - виготовлений в Польщі;
Більш детальну інформацію щодо розмірів, кольорів ЛДСП та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Тип мебели | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу у зміщеному (складненому) стані | 140 мм |
| Довжина стола розсунутого (розкладеного) стану | 1200 мм |
| Вага | 29 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Регулювання столу | |
| Розмір столової стола | Да |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Розкладка стільниці | Да |
| Тип кухонного столу | трансформер |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Столениця | ЛДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 670 ₴











