Елітний директорський конференційний стіл має стільницю елегантною овальної форми, покриті натуральним лакованим шпоном радика з шкіряною вставкою у центрі. Презентабельне виріб буде ідеальним доповненням для будь-якого директорського робочого місця, розширюючи робочий простір керівника і дозволяючи проводити невеликі наради не виходячи з кабінету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Колір | Зелений |
| Тип столу | прямий |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 76 мм |
| Ширина столу | 120 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ шпонований |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Опори | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мебели | стіл |
| Форма столу | Овальний |
| Довжина столу | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 300 ₴


