У кожному будинку, як і офісі, необхідний маленький столик, який сприятиме комфорту, під час обідньої перерви або будинку перебуваючи в колі рідних і близьких. Стіл журнальний YCT8120 прикрасить інтер'єр вашого будинку, за рахунок привабливого кольору «венге», ідеальним доповненням до такого столу буде м'який шкіряний диванчик. Матеріали, що використовуються під час виготовлення відповідають якості і довгої експлуатації. Якщо Вас зацікавив Стіл журнальний YCT8120, його можна придбати у нас на сайті.
Характеристики
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Основні | |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 600 мм |
| Висота столика | 430 мм |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴


