Для виготовлення одномісного директорського дивана Елегант були використані дерев'яний каркас, натуральна шкіра і поліуретан. М'які підлокітники з дерев'яною основою, покритої натуральним шпоном палісандра. Колір дерев'яних частин - темний палісандр (Y-64), відмінно поєднується з серією директорської меблів мукс палісандр. У комплекті з кріслами цієї ж серії диван Елегант відмінно підійде для обладнання зони відпочинку в кабінетах керівника або окремих кімнатах відпочинку. Також можливе використання даного виробу в залах для переговорів, у приймальнях. Темний шпон палісандра дає можливість встановлювати дивани даної серії в різних приміщеннях, декорованих в темному тоні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 85 см |
| Глибина дивану | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 38 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 81 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд м'який меблів | диван |
| Підлокотник | 2 (шт.) |
| Наявність спинки | True |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ніжки | Природне дерево |
| Наївний матеріал | натуральна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 35 991 ₴


