
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Преміум крісло для керівника Честерфілд відрізняється оригінальним класичним дизайном і ідеально підходить для офісу або стане прикрасою Вашого домашнього кабінету. Однією з "фішок" крісла є прошивка, виконана в стилі каретної стяжки "капітоне", яка властива іспанському та англійському стилю інтер'єру. Шкіряне крісло для керівника Честерфілд, яке оснащене найсучаснішим механізмом мультиблок, якнайкраще підкреслить Ваш високий діловий статус. Крісло Честерфілд також має механізм регулювання по висоті, за допомогою якого можна підібрати оптимальну висоту сидіння. Кабінетне крісло керівника, як і письмовий стіл керівника - невід'ємні атрибути ділового спілкування. Шкіряне крісло дає діловим партнерам і клієнтам уявлення про статус його власника. Крім того, хороше КРІСЛО — НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК!
Характеристики крісла:
- Висота крісла в нижньому положенні – 122 см.;
- Висота крісла у верхньому положенні – 127 см.;
- Висота сидіння в нижньому положенні – 45 см.;
- Висота сидіння у верхньому положенні – 50 см.;
- Ширина сидіння – 47 см.;
- Глибина сидіння – 49 см.;
- Ширина крісла з підлокітниками – 80 см.;
- Механізм хитання крісла - мультиблок (4 положення);
- Регулювання висоти сидіння – газліфт;
- Колір дерева - палісандр;
- Колір шкіри - зелений, чорний;
- Матеріал - натуральне дерево, натуральна шкіра люкс;
Більш детальну інформацію щодо наявності крісла та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Основа крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип комплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Анатомічні властивості | Да |
| Наявність спинки | Да |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 80 см |
| Глибина крісла | 49 см |
| Вага крісла | 31 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 122 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 45 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | натуральне дерево, метал |
| Підлокотник | дерево |
| Каркас крісла | дерево |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Да |
| Тип механізму | Multi-block |
| Механізм гойдання | Да |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголівник | Да |
| Комплектація підлокітниками | Да |
- Ціна: 35 910 ₴









