
Диван-ліжко Скарлет 190 х 75 см | розкладний для щоденного сну | диван у маленьку квартиру | рогожка, коричневий з бежевим
14 050 ₴
11 050 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
🛋️ Диван-ліжко Скарлет розкладний для щоденного сну, компактний диван у маленьку квартиру
Диван-ліжко Скарлет — практичний і функціональний варіант для невеликих приміщень.
Модель легко трансформується в спальне місце, що дає змогу використовувати її як для відпочинку, так і для сну.
Підходить для щоденного використання, а також часто обирається для здання квартири в оренду завдяки оптимальному співвідношенню ціни та зручності.
Якщо Вам потрібен компактний диван недорого — це один із найвдаліших варіантів.
💎 Переваги:
✔ компактний диван — економить простір;
✔ розкладається в зручне спальне місце;
✔ підходить для щоденного сну;
✔ простий і надійний механізм;
✔ універсальний дизайн;
✔ чудове рішення для оренди;
📐 Габаритні розміри:
- Довжина дивану — 190 см;
- Глибина дивану — 75 см;
- Висота з урахуванням спинки — 76 см;⠀
🛏️ Розміри спального місця:
- Довжина спального місця — 190 см;
- Ширина спального місця — 140 см;
- Висота матрацу — 18 см;
- Подушечки-підлокітники в комплекті;
👉 Якщо потрібно недорого, компактно та з можливістю спати щодня — Скарлет закриває цей запит на 100%.
🚚 Адресна доставка в будь-який населений пункт України.
📲 Більш детальну інформацію щодо тканин, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Висувний |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 76 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Функція релакс | Немає |
| Наявність спинки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | сидіння |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вишукане місце | Так |
- Ціна: 11 050 ₴










