
Диван прямий Марс 235*98 см (преміум) замша антикіготь айворі
18 390 ₴
15 390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 444 450 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
Мінімальне замовлення - 1 шт.;
Диван прямий Марс
Ця модель стане найзатишнішим місцем у вашій оселі. Завдяки механізму трансформації "єврокнижка", диван легко перетворюється на повноцінне спальне місце — достатньо лише висунути сидіння вперед і опустити спинку. Три м’які подушки з декоративними швами слугують зручною спинкою в денний час і легко знімаються при розкладанні. Спальне місце, виконане з поєднання пінополіуретану та пружинного блоку, забезпечує комфорт під час сну. В основі дивана розташована містка ніша для білизни — зручно для зберігання постільного або сезонного текстилю. Додатковою перевагою є широкі підлокітники з накладками, які можна використовувати як зручну поверхню для чашки кави або книги.
Габаритні розміри:
- Довжина дивану - 235 см.;
- Глибина дивану - 98 см.;
Розміри спального місця:
- Довжина спального місця - 195 см.;
- Ширина спального місця - 145 см.;⠀
Особливості:
- механізм трансформації: «єврокнижка» — проста та надійна система розкладання;
- спальне місце з пінополіуретану та пружинного блоку;
- велика ніша для білизни в основному коробі;
- зручні широкі підлокітники з функціональними накладками;
- просте обслуговування та надійна конструкція.
Великий вибір тканини та кольорів.
Адресна доставка в будь-який населений пункт України.
Більш детальну інформацію щодо тканин, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Штучна замша |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Властивості тканини | Антикіготь, Водовідштовхувальна, Easy clean |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 83 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пружинний блок, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вишукане місце | Так |
| Підлокотники | Так |
- Ціна: 15 390 ₴










