
Диван-крісло Кубус 80 (120 х 97 см) розкладний викатний з ящиками | Компактне крісло-ліжко для щоденного сну, рогожка, червоний
11 310 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 116-32-17Відділ продажу
🛋️ Диван-крісло Кубус 80
Ідеальне рішення для невеликих приміщень, де важливий кожен сантиметр.
Компактний розмір дає змогу розмістити його навіть у маленькій кімнаті, водночас Ви отримуєте повноцінне спальне місце.
Завдяки викатному механізму крісло легко перетворюється на зручне ліжко розміром 80×190 см, що підходить для щоденного сну.
💎 Переваги:
✔️ Ультракомпактний формат — підходить навіть для маленьких кімнат;
✔️ Повноцінне спальне місце 80×190 см;
✔️ Простий і надійний викатний механізм;
✔️ Дуже добре підходить для щоденного використання;
✔️ Є 3 ніші для зберігання білизни;
✔️ Ідеальний для дитини, підлітка або одного дорослого;
✔️ Зручна м'яка подушка;
📏 Габаритні розміри:
Зі стандартними бильцями (20 см. кожне, відкриваються):
- Довжина дивану - 120 см;
- Глибина дивану - 97 см;
З вузькими бильцями (10 см. кожне, не відкриваються):
- Довжина дивану - 100 см;
- Глибина дивану - 97 см;
🛏️ Розміри спального місця:
- Ширина спального місця - 80 см;
- Довжина спального місця - 190 см;
🧱 Конструкція та матеріали:
- Каркас: дерев'яний брус + ДСП;
- Наповнення: ППУ + синтепон;
- Тканина: рогожка, яка чудово зберігає зовнішній вигляд;
- Є знімна подушка - 1 шт.;
- Кількість сидячих місць - 1 шт.;
- Ніша для білизни - 3 шт.;
🎯 Кому підійде:
✔️ У дитячу кімнату;
✔️ У маленьку квартиру або студію;
✔️ Для підлітка;
✔️ Як додаткове спальне місце;
✔️ Для дачі або оренди;
🚚 Адресна доставка в будь-який населений пункт України.
📲 Більш детальну інформацію щодо тканин, кольорів та вартості доставки можна дізнатися у менеджера за телефоном, у вайбері, в телеграмі або в чаті.
🔑 диван крісло кубус 80 купити, крісло ліжко 80 см, крісло ліжко розкладне, диван крісло компактний, крісло ліжко для дитини, маленький диван розкладний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Висувний |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота посадкової частини дивана | 48 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 78 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 36 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Підлокітник | ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Коліщата | Так |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Знімні чохли | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вишукане місце | Так |
| Підлокотники | Так |
- Ціна: 11 310 ₴










