Шановні клієнти. Наш інтернет-магазин на свята працює за звичайним графіком.

+380 (99) 488-90-94
+380 (96) 116-32-17
"КАТРУСЯ" интернет-магазин

Отзывы о компании "КАТРУСЯ" інтернет-магазин

  • Анжела М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Спасибо огромное за бомбезный угловой диван "Олимп"! За внимательное вежливое отношение к покупателям! Всем рекомендую "Катрусю"!))

  • Іванна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Євген Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Дуже спасибі🤗Диван дуже функціональний,не нарадуємось.Дякую за ваше терпіння😋
    Магазину також бажаєм процвітання💙💛

  • Юлія Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Віра С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Дуже дякую! Замовляла два дивани собі і мамі. Все розжували. Обслуговування на вищому рівні. Якість диванів на висоті. Водій дуже ввічливий. Всім рекомендую. Бажаю процвітання цим людям.

  • Лена М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    дякую!!!

  • Роман К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Александра С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Нейтрально

    потрібно чекать на виготовлення дивану, в наявності немає.

  • МашаСделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Це найкращий інтернет магазин,без жодних сумнівів рекомендую всім!Замовила через додаток пром диван для своєї мами,я знаходжуся за кордоном тому номер для зв'язку залишила закордонний зі мною зв'язалися одразу.Дуже приємний менеджер магазину,обговоривши всі деталі була приємно здивована всіма умовами,пообіцяли що в 10 денний термін замовлення буде виконано.Чеснокажучи під час такого тяжкого для всієї України часу це нереальні терміни,постійні вимиканням світла,повітряні тривоги ...але вони зробили неможливе ,як і обіцяли через 8днів замовлення стояло вже у мами в квартирі!!!Гарна якість,чудова ціна,швидке виконання замовлення,за це все дуже вам дякую,Завдяки таким як ви віриться в нашу перемогу!

  • Оксана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    дуже класні та якісні стільці,гарне обслуговування, ввічливі продавці,доставлено швидко в якісній упаковці,дякую магазину Катруся...5 +